AGAR Agaras

Agar agar (lot. Glacilarija)

Kilmės šalis: Kinija

Tai augalinė natūrali želatina arba kitaip vadinamas tirštiklis, kuri gaminama iš keletos rūšių raudonų jūros dumblių. Jūros dumbliai ilgai verdami, filtruojami ir užšaldymo būdu džiovinami, smulkinami, bei malami.

Smulkiau

  • 50 g
  • 100 g
  • 500 g

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 22 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 22 taškai kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,44 €


4,98 €

Apie prekę

Agaro želė truputį kitokia nei gyvulinės kilmės želatina. Ji kiek trapesnė, neblizgi ir neskaidri ir burnoje netirpsta.

Paruošimui pakanka tik vos 1% tirpalo, nes tirštiklio koncentarcija didesnė nei mums įprastoje želatinoje. Norint paruošti, milteliai ištirpinami karštame vandenyje iki vientisos masės. Agaras tirpsta tik 85 laipsnių vandenyje ir kiek karštamesne. Žemesnėje temperatūrje netirpsta. Paruošimas labai greitas, nes stingsta greitai, nespėjus paruštam skysčiui ataušti. Todėl ant stalo galite patiekti ir karštą, nespėjusąi ataušti, bet jau pilnai sukietėjusią. Kepant kepimo skardoje tortą ar joje darant žele drebučius, norint išimti, nereikės tam  vėl kaitinti indą. Kepimo indą reikės tik pajudinti, ir želė ar tortą išimsite savaime.

Agaras turtingas jodu, kalciu, geležimi bei kitais naudingais mikroelementais. Todėl agaras mėgiamas ne tik namų šeimininkų ir konditerių, kurie rado kuo pakeisti gyvulinės kilmės želatiną, bet ir natūralios mitybos mėgėjų, vegetarų ir veganų. 

Atraskite želatiną iš naujo.

30 panašios prekės:

Pridėta prie jūsų palyginimo. Žiūrėti palyginimų sąrašą paspauskite čia