Piligrimų kelio MEDUS

Natūralus, neskiestas ir nekaitintas Piligrimų kelio medus parduodamas šešiakampiuose stiklainiuose šiuolaikiškame įpakavime su piligrimo ženklu.

Tai piligrimų kelio medus. Kelio, vedančio į Šiluvą pro Ariogalą, Ugionius, Betygalą medus. Surinktas iš Dubysos ir jos intakų – Mūkės, Lelyko, Vaškutės ir Kirkšnovės pakrantėse žydinčių augalų nektaro.

Smulkiau

  • 500 g

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 points kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,06 €


3,99 €

Apie prekę

Senovės babiloniečiai ir asirai, egiptiečiai ir inkai, indai ir persai – dauguma garsiųjų pasaulio kultūrų protėvių medų naudojo religinėms reikmėms ir laikė jį šventu, dievišku maistu bei apvalančia substancija.

Skirtingi šaltiniai nurodo, kad meduje yra 250 – 350 medžiagų ir biologiškai aktyvių junginių – vitaminų, fermentų, organinių rūgščių, antioksidantų, dekstrinų, flavonidų, aromatinių medžiagų. Ir nors daugumos iš jų kiekiai yra minimalūs, dėl tarpusavio suderinamumo šiuolaikinė apiterapija įvardija antibiotinį, imunomoduliacinį, regeneracinį, antitoksinį, antioksidacinį, fiziologinį medaus poveikį.

Lietuvoje bitės gali lankyti per 700 rūšių augalų, juose rasdamos nektarą, lipčių, žiedadulkes ir dervas. Iš jų apie 40 rūšių turi praktinę reikšmę.

MEDUS SURINKTAS DUBYSOS REGIONINIO PARKO TERITORIJOJE. KURIOJE NUSTATYTOS 805 ĮVAIRIŲ AUGALŲ RŪŠIŲ. TODĖL ŠIS MEDUS AROMATINGAS IR IŠSKIRTINO SKONIO.