Vandens jonizatorius aQuator Mini Clasic

Vienu metu vandens jonizatoriumi aQuator mini classic pasigaminsite 1,1 l jonizuoto šarminio vandens ir 0,4 l jonizuoto rūgštinio vandens.

Kasdien gerdami jonizuotą šarminį vandenį, būsite geros nuotaikos, plačiai šypsositės, jausitės žvaliai ir energingai.

Prietaiso  talpa: 1,5 l.

Prietaisai sertifikuoti ir patentuoti.

Nemokamas pristatymas

Garantija 24 mėn.

Smulkiau

170,00 €

Apie prekę

Norint namuose pasigaminti jonizuoto šarminio ir rūgštinio vandens, tereikia paprasto vandens, elektros energijos ir vandens jonizatoriaus aQuator mini classic.

Tai kompaktiškas, patogus, saugus, nesudėtingas naudotis prietaisas. Prietaisas valdomas gaubto viršuje esančiais keturiais laikmačio valdymo mygtukais.

Tereikia pasirinkti pageidaujamą vandens jonizacijos laiką ir paspausti mygtuką START. Praėjus nustatytam laikui, prietaisas duoda garsinį signalą ir išsijungia.

Vienu metu vandens jonizatoriumi aQuator mini classic pasigaminsite 1,1 l jonizuoto šarminio vandens ir 0,4 l jonizuoto rūgštinio vandens.

Jonizuotas vanduo – kas tai? :

JONIZUOTAS VANDUO – šarminis ir rūgštinis vanduo, gaunamas vienu metu vandens jonizatoriaus atskiruose induose, vykstant vandens elektrolizei, jame ištirpusios mineralinės druskos skyla į teigiamą krūvį turinčių metalų (kalcio, magnio, kalio, natrio) ir neigiamą krūvį  turinčių nemetalų, rūgšties liekanų (chloro, sieros, fosforo ir kt.) jonus.

JONIZUOTAS ŠARMINIS VANDUO (katolitas) turi silpną neigiamą elektros krūvį ir pasižymi šarminėmis savybėmis. Jis dar vadinamas gyvuoju vandeniu. Šarminis vanduo minkštas, bekvapis, lietaus skonio.

 • Natūralus antioksidantas – geriant šarminį vandenį, organizmas gauna papildomą laisvųjų elektronų kiekį, kuriuos prisijungia laisvieji radikalai. Dėka šių šarminio vandens antioksidacinių savybių yra apsaugomos sveikosios ląstelės, stiprinama imuninė sistema.
 • Šarmina organizmą – organizmas gauna šarminių jonų „kokteilį“, labai reikalingą organizmo šarminės terpės palaikymui, dėl to mažinamas organizmo rūgštėjimas ir stiprinamas atsparumas ligoms.
 • Tiesiogiai įsisavinamas – šarminis vanduo geresnės skvarbos, geresnis organizmo ląstelių įsotinimas vandeniu, efektyvesnis toksinų išplovimas iš organizmo
 • Daugiau deguonies – šarminiame vandenyje vyrauja neigiami OH- jonai, t.y.jame atsiduria vienintelis vandens molekulėje esantis deguonies atomas. Geriant šarminį vandenį, į organizmą patenka papildomai deguonies. Kur deguonis – ten gyvybė ir energija!
 • Mažesnis paviršiaus įtempimas – šarminio vandens paviršiaus įtempimas beveik du kartus mažesnis nei vandentiekio ir artimas kraujo paviršiaus įtempimui.

Vartojant kiekvieną dieną sužadinamos organizmo gyvybinės galios, skatinamas organizmo atsinaujinimas, mažinamas organizmo rūgštingumas, gerėja kasdieninė savijauta.

JONIZUOTAS RŪGŠTINIS VANDUO (anolitas) turi silpną teigiamą elektros krūvį ir pasižymi rūgštinėmis savybėmis. Jis dar vadinamas negyvuoju vandeniu. Rūgštinis vanduo – tai rūgštaus skonio, su būdingu rūgšties ir silpnu chloro kvapu vanduo.

 • Natūralus baktericidas.
 • Stiprus oksidatorius.
 • Pasižymi antiseptinėmis, antialerginėmis, priešuždegiminėmis savybėmis.
 • Suardo į organizmą patekusius svetimkūnius, negyvas ar pažeistas ląsteles.
 • Įveikia įvairius bakterijų sukeliamus susirgimus.
 • Sunaikina įvairius augalų kenkėjus, grybelius ir kitus ligų sukėlėjus.
 • Naikina bakterijas ir mikrobus.

Rūgštinis vanduo daugiausia skirtas išoriniam vartojimui: žaizdoms dezinfekuoti, odos natūraliai rūgštinei terpei atstatyti, patalpoms dezinfekuoti, ekologinėje žemdirbystėje.

Sidabringas vanduo - sidabras turi stipresnį nei kiti metalai baktericidinį poveikį, nes jis greičiau prasiskverbia į ląsteles. Sidabras veikia mikrobų ląsteles todėl, kad jį sorbuoja (sugeria) ląstelių apvalkalai, jis blokuoja bakterinius fermentus ir ląstelė žūva. Sidabro preparatai pasižymi ypač dideliu bakterijų naikinimo efektu.

 • Teigiamai veikia organizmą.
 • Aktyviai naikina bakterijas.
 • Veikia aktyviau už antiseptikus, antibiotikus.
 • Turi antivirusinį poveikį

Apie jonizuotą vandenį

Jonizuotas šarminis vanduo yra labai artimas pačiam geriausiam gamtoje randamam vandeniui, kuris yra sveikiausias žmogui gerti. Mokslininkai jau nustatė, kad žmonės, kurie visą gyvenimą geria tokį vandenį, yra sveiki, gyvybingi ir ilgaamžiai.

 

Jonizuotas šarminis vanduo yra viena iš didžiausių sveikatos profilaktikos priemonių bei technologijos stebuklų, tačiau jis dar daug kam nežinomas. Jonizuotas vanduo yra stiprus antioksidantas tiekiantis į jūsų kūną milžinišką kiekį deguonies. Jis yra labai šarminis, todėl padeda neutralizuoti ir išvalyti rūgštines atliekas iš jūsų kūno, kurios gali paskatinti ligas. Jonizuoto vandens molekulių grupės yra “sumažintos” (nuo 12 iki 5 klasterių (gaunamas struktūrizuotas vanduo)) , todėl jis yra ”skystesnis”.  Šarminis vanduo, lengviau nei paprastas, prasiskverbia į audinius, šalina žarnyne susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu. Be to, jonizuotas šarminis vanduo yra žymiai skanesnis nei paprastas vanduo iš čiaupo.

 

Vanduo – gyvybės pagrindas. Mūsų organizme vandens yra apie 70%. Nuo to, kokių savybių, kokį vandenį geriame tiesiogiai priklauso mūsų sveikata.

 

Dar nedaugelis žino, kad vanduo gali būti suaktyvintas ir įgyti naujų , unikalių savybių. Geriamam vandeniui „pasisvečiavus” vandens jonizatoriuje, vienu metu pasigamina dviejų požymių jonizuotas vanduo. Tai šarminis ir rūgštinis vanduo, turintis silpną neigiamą ir teigiamą krūvius – oksidacinį- redukcinį potencialą (ORP) . Tokių savybių vanduo yra artimas organizmo skysčiams, kaip kraujas, limfa, tarpląstelinis skystis. Todėl jonizuotas vanduo iš karto pripažįstamas “saviškiu” ir įsijungia į organizmo veiklą, šalina ląstelių energetinius sutrikimus.

 

Šarminės medžiagos, neutralizuodamos rūgštines atliekas, organizmą valo, o rūgštinės – sudaro sąlygas organizmo rūgštėjimui ir užterštumui rūgštinėmis atliekomis. Geros sveikatos, ilgaamžiškumo paslaptis glūdi organizmo sugebėjime neutralizuoti ir atsikratyti šių atliekų. Nenuostabu, kad tokiose išsivysčiusiose šalyse, kaip Japonija, Pietų Korėja kas penkta šeima vartoja jonizuotą vandenį, jis plačiai taikomas didžiausiose šalies klinikose tiek profilaktikai, tiek ir įveikiant įvairius susirgimus. Tai gamtos produktas, išjudinantis organizmo gyvybines galias .

 

​​Jonizuoto vandens panaudojimo sritys

Jonizuotas šarminis vanduo padeda neutralizuoti rūgštinę organizmo terpę.

Rūgštinis vanduo pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl gali būti naudojamas grožio salonuose, veido prausimui ir dezinfekcijai.

Jonizuotas šarminis vanduo, veikdamas kaip antioksidantas, neutralizuoja perteklinių laisvųjų radikalų poveikį.

Jonizuotas šarminis vanduo padidina probiotinių bakterijų Lactobacillus kiekį ir pagerina fermentaciją.

Sumažinamas vandens molekulių struktūros (H2O molekulių grupės) dydis. Jos lengviau įsisavinamos geriant vandenį ir padeda skatinti medžiagų apykaitą, stabdant senėjimo procesus, išlaikant jaunystę ir puikią sveikatą.

Jonizuotame šarminiame vandenyje yra daugiau mineralų nei įprastame vandenyje; šis mineralų kiekis visiškai patenkina organizmo mineralų reikmes.

Pagrindinės šarminio vandens savybės

 

1. Natūralus antioksidantas

NEIGIAMAS ORP (-150…-250 mV) - nusako, kad šarminiame vandenyje yra laisvų elektronų, t.y. elektronų, kurie gali būti atiduodami. Ši savybė labai efektyviai pasireiškia neutralizuojant ypač žalingą laisvųjų radikalų poveikį.

Kaip žinoma, laisvieji radikalai – tai molekulių dalys, kurioms trūksta vieno elektrono. Tai peroksidai, deguonies molekulės be vieno elektrono ir kt. Jie natūraliai susidaro organizme vykstant medžiagų apykaitos reakcijoms. Tam tikras laisvųjų radikalų kiekis organizmui yra būtinas. Jie saugo organizmą nuo bakterijų, virusų, naikina išsigimusias ląsteles. Bėdos prasideda, kai susidaro laisvųjų radikalų perteklius. Laisvieji radikalai, norėdami gauti trūkstamus elektronus, nenutrūkstamai atakuoja sveikąsias organizmo ląsteles, taip pažeisdami atskirų ląstelių, organų normalią veiklą ir sukeldami įvairius susirgimus. Gali prasidėti nekontroliuojamos cheminės reakcijos, skatinančios patologinę būseną, onkologinių ir kitų susirgimų vystymąsi. Geriant šarminį vandenį, organizmas gauna papildomą laisvųjų elektronų kiekį, kuriuos prisijungia laisvieji radikalai. Dėka šių šarminio vandens antioksidantinių savybių yra apsaugomos sveikosios ląstelės, stiprinama organizmo imuninė sistema.

 

2. Šarmina organizmą

ŠARMINĖS pH REIKŠMĖS 8,5 – 9,5 labiausiai atitinka organizmo vidinės terpės parametrus. Taip jau esame surėdyti, kad organizmo terpė ir vidiniai skysčiai, išskyrus skrandžio rūgštį, yra lengvai šarminiai. Naujagimio organizmas ir kraujas (pH = 7,45) yra labiausiai šarminiai. Deja, augant ir vystantis, organizmas neišvengiamai rūgštėja, kraujo šarmingumas mažėja, rūgštinių atliekų sankaupos ir su tuo susijusių susirgimų rizika didėja. Rūgštingumo sumažinimui reikalingus šarminius mineralus organizmas gali gauti tik su maistu ir išgeriamais skysčiais.

Šarminiame vandenyje, kaip ir nusako pats pavadinimas, be hidroksilo jonų yra ir rūgštinių atliekų neutralizavimui reikalingi šarminių metalų (kalcio, magnio, kalio, natrio) jonai, kuriuos organizmas geriausiai įsisavina. Jame nėra vandenyje ištirpusių druskų rūgštinių jonų (chloro, sieros, fosforo ir kt.), kurie „nukeliauja” į rūgštinį vandenį. Todėl profilaktiškai kasdien geriant šarminį vandenį, organizmas gauna pakankamą šarminių mineralų kiekį, palaikoma organizmo šarminė terpė, mažinamas organizmo rūgštėjimas ir taip stiprinamas organizmo atsparumas ligoms.

 

3. Tiesiogiai įsisavinamas

MAŽESNI MOLEKULINIAI DARINIAI. Šarminio vandens molekulės yra susijungusios į gerokai mažesnius (5-6 molekulės) darinius nei paprasto geriamo vandens (10 – 13 molekulių). Todėl šarminis vanduo iš karto praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. (organizmui nebereikia naudoti papildomos energijos !) Tokių savybių vanduo daug efektyviau, nei paprastas, prasiskverbia į audinius, šalina žarnyne susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, tirpina ir sunkiausiai pasiekiamus toksinus. Šarminis vanduo labai efektyviai neutralizuoja, suskystina organizme susikaupusias rūgštines atliekas, kurios lengvai pašalinamos per inkstus.

 

4. Takesnis

MAŽESNIS PAVIRŠIAUS ĮTEMPIMAS. Šarminio vandens paviršiaus įtempimas beveik du kartus mažesnis, nei vandentiekio. Tai reiškia, kad šarminis vanduo yra takesnis, „drėgnesnis”. Prisiminus, kad kraujas tai 90% vandens, nesunku suprasti, kad organizmą aprūpinant pakankamu šarminio vandens kiekiu, kraujas tampa skystesnis. Tai labai svarbi savybė, nes organizmui rūgštėjant, kraujas tirštėja, blogėja kraujo apytaka, iškyla kraujo krešulių susidarymo grėsmė. Geriant šarminį vandenį, kraujas natūraliai skystėja.

 

5. Daugiau deguonies

PADIDINTAS DEGUONIES KIEKIS. Šarminiame vandenyje vyrauja neigiami OH- jonai t.y. jame randasi vienintelis vandens molekulėje esantis deguonies atomas. Taigi, ir geriant šarminį vandenį, į organizmą patenka papildomai deguonies. Kur deguonis, ten ir gyvybė, energija. Medžiagų apykaitos vyksmas labai priklauso nuo to, kokioje aplinkoje, esant pakankamai deguonies ar jo trūkstant, vyksta šie procesai. Trūkstant deguonies, angliavandeniai nepilnai skyla, vyksta rūgimo procesas. Tai labai svarbu, įvertinant, kad vėžys vystosi tokiomis sąlygomis, kai medžiagų apykaita vyksta mažai deguonies turinčioje terpėje, formuojančioje stipriai rūgštinę aplinką.

Pastaruosius 30 metų pasaulį stebina įspūdingi Japonijos, Pietų Korėjos gyventojų sveikatingumo rodikliai. Šiose šalyse diegiamos modernios vandens biologinių rodiklių ir jo kokybės gerinimo technologijos. Japonijoje beveik kas penkta šeima kasdien vartoja šarminį vandenį. Kiekvienais metais ši milžiniška vartotojų grupė padidėja dar milijonu. Japonijoje ir Pietų Korėjoje yra nemažai ligoninių, kuriose vietoj brangių vaistų ir antibiotikų, dažnai naudojamas ir šarminis ir, baktericidinėmis savybėmis pasižymintis, rūgštinis vanduo.

Ypač pažymėtina, kad šioje sveikatos revoliucijoje varomoji jėga yra ne vaistų kompanijos ar medicinos įstaigos, o patys žmonės, kurie ir renkasi, kaip rūpintis savo sveikata.

 

Angliškai:

Looking for alkaline water ioniser? PTV-AL offers a water ioniser for an attractive price.

PTV-AL is domestic water ioniser with flat electrodes. A certified and patented device produces 1,1 litres of ionised alkaline water and 0.4 litres of ionised acidic water.

If you are keen on eating well, you probably already know that balanced nutrition is very important. The first step towards healthier living should involve drinking your daily dose of healthy water. A quality water ionizer will best cater to your daily needs, producing high alkaline, richly oxygenated water right when you need it.

PTV-AL is a domestic water ionizer with flat electrodes. Mobile, compact, safe and easy to maintain, it is a perfect choice for health-conscious individuals and young families with children.

The alkaline water ioniser is composed of a lower container, a removable vessel with a filter and a cover that can easily be assembled according to the instruction manual provided. The ioniser is operated using the control unit on the cover.

You don’t need to be tech-savvy to make use of PTV-AL because it’s easy to operate. Just follow these basic steps:

 • insert the removable vessel with the filter and secure it in place,
 • fill the container with tap water up to the lower mark on the inner side,
 • secure the cover in place,
 • switch the device ON,
 • adjust the required water ionization level using the buttons on the control panel,
 • START the ionization process.

Keep track of the ionisation process by following the progress bar on the display screen of the control panel. It will take approximately 4 minutes to complete (depending on the alkalinity and mineral content of the water)! After time is up, a warning signal will sound and the device will switch off automatically.

When the ionization process is over, remove the cover and the electrodes and place them onto a special plate, then remove the vessel with the filter. Now you can serve the ionised water at a family meal or use it for something else. The PTV-AL alkaline water machine produces as much as 1,1 l of ionized alkaline water and 0.4 l of ionized acidic water. However, you can reverse the proportions by placing the removable vessel on the other side of the lower container.

Either way, this amount of water will be enough to serve your daily needs. You won’t need to employ the device multiple times a day. By producing just the right amount of healthy water in one go, you will be saving a lot of precious time!

The PTV-AL water ioniser is a certified and patented device. 

 

7 panašios prekės: