Oro jonizatorius XJ 3500

Oro jonizatorius  XJ 3500  skirtas didesnėms nei 60kv. m. patalpoms. Prietaisas turi papildomą silpną UV funkciją.

Mūsų rekomenduojamas oro jonizatorius dezinfekuoja patalpos orą, išvalo iš jo dulkes, įvairius alergenus, grybelius, žiedadulkes, virusus, naminių gyvūnų pleiskanas ir pūkus, tabako dūmus bei nemalonius kvapus. Praturtina orą, neigiamais deguonies aerojonais.

Nemokamas pristatymas

Smulkiau

199,00 €

Apie prekę

Jonizuotas oras gaunamas oro jonizatoriuje, srautui einant per jonizacijos bloką. Orą terčiančios dalelytės įgyja neigiamą krūvį ir nusėda ant elektroninio filtro teigiamų plokštelių. Naudojant oro jonizatorių oras išvalomas nuo alergenų ir praturtinamas neigiamais aerojonais, taip oras „vitaminizuojamas“. Patalpoje oras tampa gaivus ir švarus, kaip po lietaus. Klinikiniais tyrimais nustatyta,c kad tokia aerojoninė profilaktika stiprina organizmo imuninę sistemą, sudaro palankias sąlygas gydyti bronchinę astmą, chronišką bronchitą, alerginius susirgimus, sinusitą, laringitą, hipertoniją, migreną, nemigą ir kt. Toks oras gerina medžiagų apykaitą bei kasdieninę savijautą.

  • Oro jonizatorius skirtas patalpų oro išvalymui nuo dulkių, bakterijų ir grybelių taršos, taip pat oro praturtinimui neigiamais aerojonais. Jonizatorius pašalina ore esančias dulkes, augalų žiedadulkes, grybelius, virusus, vabzdžių plaušelius, naminių gyvūnų pleiskanas bei pūkus, tabako dūmus bei nemalonius kvapus.
  • Jonizatorius padeda gydyti kvėpavimo organų ligas. LOR organų chroniškus susirgimus, alergiją. Jis labai naudingas esant pervargimui, medžiagų apykaitos ir miego sutrikimams. Naudojant jonizatorių iš esmės sumažėja aštrių respiratorinių susirgimų o ir virusinių infekcijų rizika.
  • Pastatytas šalia stiprių elektrostatinių laukų šaltinių (dirbančių televizorių, kompiuterių monitorių) jonizatorius 5-10 kartų mažina jų skleidžiamų laukų sukurtą teigiamų krūvių įtampą. Todėl jonizatorių rekomenduojama statyti per 0,5-1m.nuo ekrano.
  • Jau per vieną valandą nuo įjungimo jonizatorius 2 kartus sumažina sukeliamą radioaktyvaus radono dukterinių produktų irimo oro terpės radiaciją 30-40m3 tūrio, radono turinčiose patalpose.
  • Nedidelis ozono kiekis, kuris išsiskiria veikiant prietaisui ne tik nekenkia sveikatai bet ir daro patalpoje tai, ką daro pati Gamta visame Žemės paviršiuje: dėka ozono, ypač stipraus oksidatoriaus ore esančios organinės medžiagos (patalpose pasireiškia įvairiais kvapais), virsta ekologiškai švariais komponentais angliarūgšte, vandens garais ir deguonimi. Tai natūralus, pačios gamtos sugalvotas oro valymo procesas.
  • Jonizatorius būtinas bet kokiose patalpose, kuriose norima kvėpuoti grynu oru ir turėti bendrą gerą savijautą. Tai gali būti gyvenamosios patalpos, kompiuterių salės ir klasės, kabinetai, palatos ir kabinetai gydimo įstaigose, žaidimo kambariai ir miegamieji vaikų darželiuose ir t.t.
  • Ultravioletiniams spinduliams būdingas didelis biologinis ir cheminis aktyvumas. Mažas jų jų kiekis veikia teigiamai: skatina augimą, stiprina organizmą, naikina ligas sukeliančia bakterijas, todėl šie spinduliai taikomi kai kurioms ligoms gydyti.

Oras

Oras yra esminis aplinkos komponentas gyvybei palaikyti. Kraujotakos ir kvėpavimo sistemoms oras yra labai svarbus, juo palaikomas organizmo gyvybingumas. Kiekvieną dieną per plaučius perfiltruojama apie 12 m3 oro. Žmogus be oro gali išgyventi tik keletą minučių, nes ore esantis deguonis yra būtinas organizmo medžiagų apykaitai palaikyti. Nuolat kvėpuojant užterštu oru organizme pamažu kaupiasi kenksmingos medžiagos, todėl esant nedidelėms teršalų koncentracijoms, oro taršos poveikis organizmui pasireiškia tik po tam tikro laiko. Atmosferos užterštumas yra viena iš plaučių ligų, piktybinių navikų, alergijos ir kitų lėtinių ligų priežasčių.                                                                             

Neigiami deguonies aerojonai

Žmogus kasdien įkvepia apie 12 m3 oro. Nuo to, kokiu oru kvėpuojame, priklauso mūsų kasdieninė savijauta. Dažniausiai rekomenduojama kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, nes pagrindiniai geros savijautos šaltiniai yra miškas, kalnai, radioaktyvieji litosferos ir atmosferos elementai, ultravioletrinė spinduliuotė ir elektriniai išlydžiai (žaibai). Daug superoksidų yra prie jūros: jie atsiranda banguojant jūros vandeniui.

Neigiami deguonies aerojonai – tai mikroskopinės oro dalelės, turinčios neigiamą krūvį. Jos susidaro atomą ar molekulę veikiant dideliu energijos kiekiu. Normaliam žmogaus ar gyvūno organizmo funkcionavimui būtina, kad ore kartu su paprastomis deguonies molekulėmis būtų ir neigiamą krūvį turinčių deguonies jonų, t. y. superoksido anijonų radikalų.

7 panašios prekės: