Dovanų kuponas 20 €

Pasveikinke su gimtadieniu, krikštynomis ar su kita norima švente. Dovanų kuponas tuo ir universalus bei nepaprastai patogus, tinkantis visiems ir visada. Todėl dovanų kuponą dovanoti galima ir be jokios progos. Gi nebūtina laukti kalėdų norint kažką nudžiuginti. Pasveikinkte kolegą darbe, nustebinkite kaimyną, pradžiuginkite draugą, pamaloninkite tėvus, ar savo sutuoktinį.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 20 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 20 taškai kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40 €


20,00 €

Apie prekę

Dovanų kuponą elektroninė sistema išsiūs nurodytu Jūsų el.pašto adresu, neužilgo po to, kai gausime apmokėjimą. Jame bus sugeneruotas uinikalus kodas, kurio pagalba, asmuo gavęs dovanų kuponą, galės apmokėti prekes e-parduotuvėje, už kupone nurodytą sumą. Atsispausdinkite ir įteikite dovanų kuponą asmeniškai, arba tiesiog išsiūsdami dovanų kuponą elektroniu paštu. Jei asmuo gavęs kuponą pageidauja pateikti didesnį užsakymą nei dovanoto kupono vertė, tuomet jam tereikia primokėti skirtumą, viršijusį dovanoto kupono vertei. Kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą ir tik vienam užsąkymui. Panaudojus tik dalį kupono vertės, likutis negrąžinamas.

2 panašios prekės: